W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

219. obrady zarządu powiatu

01.12.2023

30 listopada br. w trybie stacjonarnym odbyło się 219. posiedzenie zarządu powiatu bielskiego.

Powiat Bielski

W trakcie obrad podjęto uchwałę w sprawie wydania opinii dotyczącej pozbawienia kategorii drogi powiatowej Nr 1441B – działki położonej w obrębie Grzybowce, gm. Gródek, stanowiącej aktualnie pas drogi powiatowej Nr 1441B: droga 65 – Grzybowce.

Podjęto również uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z powiatu bielskiego do komisji konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w 2024 roku.

Kolejno zatwierdzono zmiany w planie finansowym starostwa oraz jednostek organizacyjnych powiatu, czego konsekwencją było podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu powiatu bielskiego na 2023 r.

Na zakończenie zapoznano się z uchwałami Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Białymstoku w sprawie wyrażenia opinii o projekcie uchwały budżetowej powiatu na 2024 r. oraz wieloletniej prognozy finansowej na lata 2024-2027.

{"register":{"columns":[]}}