W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W ramach "Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem", który trwa od 20 lutego do 26 lutego 2024 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko, w godzinach pracy Ośrodka, odbędą się dyżury pracowników socjalnych, którzy udzielać będą wsparcia w zakresie pracy socjalnej oraz poradnictwa specjalistycznego. W trakcie dyżuru osoby pokrzywdzone przestępstwem, szczególnie osoby doświadczające przemocy domowej, a także wszystkie osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Ośrodka lub pod nr tel. 74 306 72 00

{"register":{"columns":[]}}