W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ulotka informacyjna - konsultacje społeczne

28.07.2022

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką przygotowaną w ramach realizacji projektu „Nasza przestrzeń – konsultacje społeczne dokumentów planistycznych na wsi i w małych miastach” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – konsultacje społeczne dotyczące sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sołectwa Stryszów w gminie Stryszów!

Materiały

Ulotka informacyjna
Ulotka​_nasza​_przestrzeń​_-​_wersja​_ostateczna​_E.pdf 0.41MB
{"register":{"columns":[]}}