W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie

11.06.2021

na białym tle ilustracja kolorowych nut muzycznych

ZAPROSZENIE

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wstąpić do Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokobodach do zgłaszania się celem promowania naszej gminy. Wszyscy, którzy lubią i chcą nauczyć się grać na instrumentach takich jak trąbka, flet, saksofon oraz inne z tym związane instrumenty- to kwestia wyboru - są bardzo mile widziani.

Osoba zgłaszająca się nie musi posiadać kwalifikacji dotyczących ukończenia szkoły muzycznej. Chcesz grać i promować jednostkę OSP Mokobody oraz obrzeżne jednostki OSP z naszej gminy, nie czekaj zrób ten ruch i zgłoś się pod numerem telefonu 667 375 253 lub osobiście pod adresem: Sławomir Kisieliński ul. Ks. Brzóski 14,
08-124 Mokobody.

Wiek nie ma znaczenia. Wszystkie sprawy związane z nauką tj. instrumenty, przedmioty do nauki pokrywa organizator.

CIEBIE TO NIC NIE KOSZTUJE, TWOIM WKŁADEM SĄ CHĘCI.

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielane są pod numerem telefonu 667 375 253.

POKAŻ, ŻE MOŻESZ- CZEKAMY.

                                                                                                                      ORGANIZATOR