W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Dane adresowe

Urząd Gminy Mokobody - budynek od frontu

                                                 Urząd Gminy Mokobody


                                                  ul. Plac Chreptowicza 25
                                                           08-124 Mokobody


                                                            tel. (25) 641-13-15,

                                                            fax. (25) 641-13-15 wew.34
                                                           e-mail: gmina@mokobody.pl
                                                          NIP Urzędu Gminy  821-10-08-652

 
Konto Urzędu Gminy
BANK SPÓŁDZIELCZY W MOKOBODACH
Nr  71 9193 0008 0000 0101 2000 0010
 

Wpłaty za podatek rolny przelewem na nr konta: Nr 71 9193 0008 0000 0101 2000 0010

Opłatę za odbiór  odpadów przelewem na nr konta: 74 9193 0008 0000 0101 2000 0150



Godziny przyjęć interesantów:

Poniedziałek 800-1600

Wtorek 800-1600

Środa 800-1800

Czwartek 800-1600

Piątek 800-1400

 

TEL. 25 641 13 15

Numer wew.

Imię i Nazwisko

Nazwa stanowiska

Email

32

Krupa Joanna

Sekretariat

gmina@mokobody.pl

36

Patrycja Gałecka

Referent ds. podatków

podatki@mokobody.pl

Anita Ostas

 

podatki@mokobody.pl

37

 Jacek Wierzbicki

Podinspektor ds. inwestycji, budownictwa i dróg

jwierzbicki@mokobody.pl

Paczuska Anna

Podinspektor ds. promocji, rozwoju i strategii gminy

anna.paczuska@mokobody.pl

54

Małgorzata Bednarczyk
 

Inspektor ds. zamówień publicznych, planowania i zagospodarowania przestrzennego

przetargi@mokobody.pl

38

Ewa Dębska

Inspektor ds. działalności gospodarczej i ochrony środowiska

srodowisko@mokobody.pl

40

Hanna Bielecka

Zastępca Kierownika USC

hbielecka@mokobody.pl

Ewelina Grotkowska

Inspektor  ds. wojskowych i obrony cywilnej

egrotkowska@mokobody.pl

42

Marzena Szalwa

Anna Paczuska

Inspektor ds. księgowości oświatowej

Inspektor ds. księgowości oświatowej

mszalwa@mokobody.pl

apaczuska@mokobody.pl

44

Aniela Ostas

Podinspektor ds. płac

aostas@mokobody.pl

57

Gizińska Aneta

Inspektor ds. obsługi Rady Gminy i gospodarki odpadami

agizinska@mokobody.pl