W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakup węgla w 2023 r. – II tura

31.01.2023

Zakup węgla w 2023 r. – II tura

W związku z otrzymaniem nowej oferty od Polskiej Grupy Górniczej S.A. na paliwo stałe na rok 2023 r. uruchamiamy drugą turę przyjmowania wniosków o zakup węgla na preferencyjnych warunkach.

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 17 lutego 2023 r. mieszkańcy gminy Mokobody mogą składać wnioski o zakup preferencyjny węgla na okres od 1 stycznia do 30 kwietnia 2023 r.

Zapraszamy do pokoju nr 13 na piętrze w budynku Urzędu Gminy do Pani Anety Kaczkiewicz.

Dostępny sortyment węgla do nabycia w II turze:

  • orzech
  • ekogroszek

Przypominamy, że wnioski składać mogą wyłącznie uprawnione osoby fizyczne w danym gospodarstwie domowym, które spełniają warunki do otrzymania dodatku węglowego.

 

Jednocześnie informujemy, że osoby, które do dnia 31 grudnia 2022 r. nie zakupiły paliwa stałego w ramach zakupu preferencyjnego albo dokonały zakupu w ilości mniejszej niż 1,5 tony, mogą powiększyć limit określony od dnia 1 stycznia 2023 r., tj. o część niewykorzystaną w 2022 roku - maksymalnie do ilości 3 ton.

 

UWAGA:

Informujemy, że w tej turze nie będzie możliwości wycofania wniosku.

Osoby, które po otrzymania telefonu z Urzędu nie odbiorą faktury w ciągu 3 dni przechodzą na koniec kolejki.

 

 

Materiały

Wniosek​_o​_zakup-preferencyjny-2
Wniosek​_o​_zakup-preferencyjny-2.pdf 0.26MB
{"register":{"columns":[]}}