W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończenie prac związanych z budową boiska przyszkolnego

21.12.2021

Widok boiska i piłchochwytów

Zakończone zostały prace związane z budową boiska przyszkolnego z nawierzchnią z trawy sztucznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niwiskach. W ramach zrealizowanego zadania zostało wybudowane boisko o wymiarach płyty 54 m x 31 m. Jako nawierzchnię przyjęto trawę syntetyczną. W ramach wyposażenia boiska zamontowane zostały dwie bramki aluminiowe wyposażone w siatkę, oraz dwa piłkochwyty zabramkowe. Nowopowstały obiekt sportowy przyczyni się do aktywizacji sportowej dzieci, młodzieży i dorosłych.  Z obiektu korzystać będą mieszkańcy Niwisk jak i pobliskich miejscowości.  Nowo wybudowane boisko w bardzo dużym stopniu wpłynie na wzrost poziomu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także na rozwijanie działalności profilaktycznej
i przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym przez zagospodarowanie czasu wolnego. Całkowity koszt zadania opiewa na kwotę 448 950,00 zł. Budowa boiska została współfinansowana ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach MIWIS MAZOWSZE 2021 kwotą 200 000,00 zł.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}