W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Promocja szczepień KGW Świniary

04.10.2021

Promocja szczepień KGW Świniary

Przy pięknej słonecznej pogodzie, w niedzielę 26 września 2021r. w Świniarach, odbył się Festyn, na który wszystkich mieszkańców gminy Mokobody oraz gości zaprosiło Koło Gospodyń Wiejskich w Świniarach. Impreza zorganizowana w pięknym, tradycyjnym polskim stylu zgromadziła całe rodziny – babcie i dziadków, mamy i tatusiów, dzieci i młodzież. Zaproszenie na Festyn przyjęła Wójt Gminy Mokobody. Motywem przewodnim Festynu była promocja szczepień. W czasie imprezy, na której można było spróbować lokalnych specjałów, obejrzeć występy artystyczne i pokazy, przede wszystkim można było zaszczepić się przeciwko COVID. Bez umawiania się i rejestracji –  każdy mógł przyjąć szczepionkę przeciw COVID-19.

Kameralna z założenia impreza cieszyła się dużą frekwencją. Panie z Koła Gospodyń przy pomocy druhów z OSP w Świniarach, zapewniły wszystkim szereg atrakcji. Była strefa zabaw dla dzieci, degustacja pysznych wyrobów, pokazy wozów strażackich jednostek z terenu gminy Mokobody oraz występy kapeli „MOKO-BĘC ”, grupy śpiewaczej CHODÓW, zespołu STRZAŁKI KGW Strzała, WYSTĘP AKORDEONISTY.

Festyn w Świniarach, oprócz doskonałej zabawy, zapewnił promocję szczepień przeciwko COVID. Brawo Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Świniarach!

Zdjęcia (12)