W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Procedura zakupu węgla w gminie Mokobody

01.12.2022

węgiel preferencyjny

Nasz samorząd przygotowuje się do dystrybucji węgla dla gospodarstw domowych w gminie Mokobody. W dnu 18 listopada Wójt Gminy Iwona Księżopolska podpisała umowę z Polską Grupą Górniczą S.A., spółką wskazaną odgórnie do sprzedaży węgla dla naszych mieszkańców.

Na dzień dzisiejszy Gmina oczekuje na dostawę węgla opałowego, który dystrybuowany będzie do mieszkańców z Gminnego Składu Węgla, utworzonego na potrzeby realizacji zadania, zlokalizowanego w  Mokobodach ul. Ossolińskich 22.

Do składu węgiel będzie dostarczany partiami. Osoby zainteresowane będą powiadamiane telefonicznie przez pracowników Urzędu Gminy o konieczności odbioru węgla według kolejności złożenia wniosków o zakup. Warunkiem odbioru węgla będzie uiszczenie z góry zapłaty należności za zakupiony towar. Informację o kwocie i rachunku bankowym na który będzie uiszczana opłata  będą udzielane telefonicznie przez pracowników.  

Cena za 1 tonę to 1900,00 zł brutto, bez względu na kupowany asortyment opału.  Cena towaru nie obejmuje transportu z miejsca składu węgla do danego gospodarstwa domowego. Kupujący dostawę węgla organizuje we własnym zakresie.

Do zapłaty i odbioru węgla uprawniony jest wnioskodawca lub osoba przez niego upoważniona.

Certyfikaty jakości węgla zostaną Państwu udostępnione do wglądu po ich otrzymaniu od PGG S.A.

 

Prosimy Państwa o jeszcze kilka dni cierpliwości, z naszej strony robimy wszystko aby opał trafił do Państwa jak najszybciej.

{"register":{"columns":[]}}