W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych

13.09.2023

Postanowieniem Nr 69/2023 Komisarza Wyborczego w Siedlcach w gminie Mokobody tworzy się stały obwód głosowania nr 4 dla miejscowości Ziomaki, Żuków i Wólka Żukowska z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w świetlicy wiejskiej w Ziomakach.

Postanowieniem Nr 69/2023 Komisarza Wyborczego w Siedlcach w gminie Mokobody tworzy się stały obwód głosowania nr 4  dla miejscowości Ziomaki, Żuków i Wólka Żukowska
z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej  w świetlicy wiejskiej w Ziomakach.

 

W załączeniu OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Mokobody z dnia 12 września 2023 roku o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

 

Materiały

obwieszczenie o obwodach oraz granicach obwodów głosowania
obwieszczenie​_o​_obwodach​_oraz​_granicach​_obwodów​_głosowania,​_wyznaczonych​_siedzibach​_obwodowych​_komisji​_wyborczych.pdf 0.21MB
{"register":{"columns":[]}}