W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót
Czyste powietrze

Czyste powietrze

Czyste powietrze

GMINNY PUNKT KONSULTACYJNO- INFORMACYJNY PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Gmina Mokobody kontynuuje porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w sprawie współpracy przy realizacji priorytetowego programu „ Czyste Powietrze”. W ramach wsparcia mieszkańcy Gminy Mokobody mogą liczyć na pomoc przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie oraz składać wnioski w Urzędzie Gminy Mokobody gdzie zostaną przesłane do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Siedlcach do oceny merytorycznej.   

Punkt konsultacyjno- informacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom aplikowania o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze” oraz skonsultowania wniosku.  

 

Więcej informacji można uzyskać:

-  osobiście w Urzędzie Gminy Mokobody ul. Plac Chreptowicza 25 pok. nr 13

- telefonicznie 25 641 13 15 wew. 56

-mailowo akaczkiewicz@mokobody.pl

 

PROGRAM „ CZYSTE POWIETRZE”

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania
i do 37 000 zł i do 47 000 zł (dotacja z prefinansowaniem) dla podwyższonego poziomu dofinansowania oraz 69 000 zł i 79 000 zł (dotacja z prefinansowaniem) dla najwyższego poziomu dofinansowania.

Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz portal beneficjenta dostępne są na stronie: http://www.czystepowietrze.gov.pl/

Materiały

Ulotka - czyste powietrze
ulotka.pdf 0.16MB
{"register":{"columns":[]}}