W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

4 maja dzień św. Floriana - patrona Strażaków

04.05.2021

Strażacy gaszący płomienie

 

 

 

Św. Florian4 maja dzień św. Floriana – patrona Strażaków.

Z tej okazji Druhnom i Druhom z wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Mokobody składam najserdeczniejsze życzenia. Niech dopisuje Wam zdrowie, nie opuszcza szczęście, a życie osobiste i zawodowe dostarcza powodów do dumy i zadowolenia.

Dziękuję za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego, za nieustanną gotowość do niesienia pomocy i zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności szczególnie w tym trudnym czasie pandemii.

Życzę Wam opieki patrona strażaków – św. Floriana, bezpiecznych powrotów z akcji, a przede wszystkim wytrwałości i satysfakcji z pełnienia strażackiej służby.

 

 

                                                                                                                    

                                                                                                                        Wójt

                                                                                                          /-/ Iwona Księżopolska