W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

PIFEW - webinarium "Szkolenia dla firm – pracodawco sprawdź ofertę"

03.02.2023

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym webinarium „Szkolenia dla firm – pracodawco sprawdź ofertę”, które odbędzie się w dniu 08.02.2023 w godzinach 11:00-11:45 na platformie online Zoom.

Infografika dot. szkolenia dla firm - pracodawco sprawdź ofertę. Logotypy Fundusze Europejskie w lewym górnym narożniku, WARP w prawym górnym narożniku. W tle ręce ludzi wskazujące na ekran laptopa.

Celem webinarium będzie przedstawienie informacji w zakresie możliwości dofinansowania szkoleń dla pracodawców i ich pracowników (sektor mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym samozatrudnieni). Webinarium skierowane jest do firm z obszaru woj. wielkopolskiego. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 06.02.2023 do godz. 12:00. Formularz znajduje się poniżej pod wskazanym linkiem: https://warp.org.pl/wydarzenie/webinarium-szkolenia-dla-firm-pracodawco-sprawdz-oferte/

W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

Zostanie on przesłany po zakończeniu zapisów na webinarium.

Materiały

PIFEW​_2023​_plan webinarium​_08.02.2023 r.
PIFEW​_2023​_plan​_webinarium​_08022023​_r.docx 0.44MB
{"register":{"columns":[]}}