W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie naboru wniosków o udzielenie dotacji celowej na likwidację ogrzewania opartego na paliwach stałych i zastąpieniu ich źródłami proekologicznymi na terenie Gminy Margonin

23.02.2022

Burmistrz Miasta Gminy informuje, że rozpoczynamy nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na likwidację ogrzewania opartego na paliwach stałych i zastąpieniu ich źródłami proekologicznymi na terenie Gminy Margonin.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wnioski są dostępne w Urzędzie Miasta i Gminy Margonin, a także na stronie internetowej www.margonin.pl zakładce Załatw sprawę – Ochrona środowiska.

Wnioski można składać od 22.02.2022 r. do 05.04.2022 r. osobiście w Urzędzie Gminy Margonin, ul. Kościuszki 13, 64-830 Margonin, pokój nr 5 lub za pomocą platformy ePUAP.

Przypominamy, że nabór ma charakter konkursowy, decyduje kolejność zgłoszeń do momentu wyczerpania puli przeznaczonej na dotację celową.

Informacje udzielane są pod nr tel. 661 375 846.

Zasady udzielania dotacji określone zostały w uchwałą Nr XXXVI/366/2022 Rady Miasta i Gminy Margonin z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej na likwidację ogrzewania opartego na paliwach stałych i zastąpieniu ich źródłami proekologicznymi na terenie Gminy Margonin (Dz. U. Województwa Wielkopolskiego z dnia 3 lutego 2022 r. poz. 974)

Materiały

Udzielenie dotacji celowej na likwidację ogrzewania opartego na paliwach stałych i zastąpieniu ich źródłami proekologiczmi
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
23.02.2022 09:26 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Kinga Ksiązkiewicz-Sobisiak
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Ogłoszenie naboru wniosków o udzielenie dotacji celowej na likwidację ogrzewania opartego na paliwach stałych i zastąpieniu ich źródłami proekologicznymi na terenie Gminy Margonin 1.0 23.02.2022 09:26 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}