W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca zakupu preferencyjnego węgla

24.10.2022

Szanowni Mieszkańcy, w związku z przygotowywanymi przez Rząd przepisami dotyczącymi możliwości zakupu węgla po preferencyjnych cenach – uprzejmie informuję, że Gmina Margonin poprzez swoją Spółkę Margonin Invest Sp z o.o. już miesiąc temu zgłosiła swój udział do programu zakupu węgla. Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że obecnie przygotowane przepisy przewidują inne rozwiązania, aniżeli były nam przekazywane miesiąc temu.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Gmina Margonin zgodnie z opracowywanym regulaminem, w pierwszej kolejności będzie prowadziła sprzedaż węgla dla osób, które znajdują się w szczególnie trudniej sytuacji m.in.: osób starszych, chorych, samotnych, objętych   opieką Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Margoninie. Obecnie trwa szacowanie tej grupy odbiorców.

W ciągu najbliższych dni zostanie opracowany wniosek, który pozwoli  oszacować potrzeby pozostałych uprawnionych mieszkańców na zakup węgla po preferencyjnej cenie.

Wszelkie informacje dotyczące preferencyjnego zakupu węgla zamieszczone zostaną na tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej Urzędu www.margonin.pl w zakładce ZAKUP WĘGLA.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin
/-/ Janusz Piechocki

Materiały

Zakup węgla
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
24.10.2022 14:16 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Katarzyna Maćkowiak
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja dotycząca zakupu preferencyjnego węgla 2.0 24.10.2022 14:52 Krzysztof Maciejewski
Informacja dotycząca zakupu preferencyjnego węgla 1.0 24.10.2022 14:16 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}