W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nie bądźmy obojętni wobec osób samotnych

Senior and young holding hands outside

Nie bądźmy obojętni wobec osób samotnych

Wójt Gminy Luzino informuje, że na terenie Gminy prowadzona jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Luzinie akcja mająca na celu zabezpieczenie osób starszych, niepełnosprawnych, samotnych i bezdomnych, zwłaszcza tych przebywających w przestrzeni publicznej i miejscach nienadających się do zamieszkiwania, przed okresem zimowym.

Działania polegają między innymi na sprawdzeniu sytuacji bytowej wymienionych osób, w tym ich zabezpieczenia w opał na zimę, żywność oraz odpowiednią odzież.

W przypadku zdiagnozowania potrzeb udzielana jest natychmiastowa pomoc.

Mając powyższe na względzie apeluje się do mieszkańców Gminy Luzino, aby

w przypadku posiadania wiedzy o trudnej sytuacji bytowej ww. osób – zgłaszali sprawę do pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Luzinie.

Telefony kontaktowe:

(58) 506 56 46 wew. 25

(58) 506 56 46 wew. 61

(58) 506 56 46 wew. 62

{"register":{"columns":[]}}