W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Urząd Stanu Cywilnego w Gielniowie rozpoczyna przygotowania uroczystości wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ,, Złote Gody – 50 lat”

alt


Urząd Stanu Cywilnego w Gielniowie rozpoczyna przygotowania uroczystości wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ,, Złote Gody – 50 lat” dla tych par, które zawarły związek małżeński (ślub cywilny) i nie otrzymały dotąd medalu oraz mają miejsce stałego zameldowania na terenie Gminy Gielniów.
Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla tych osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim i jest nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Zgłoszenia należy dokonać na piśmie. Chętni Jubilaci mogą zgłaszać się osobiście lub za pośrednictwem członka rodziny w tutejszym Urzędzie Stanu Cywilnego, pokój nr 7 ( tel. 48 6720011 wew.116) w terminie do 25 lipca 2024 r.
Informujemy, że dotyczy to osób, które do tej pory się złożyły stosownego zgłoszenia. Wraz ze zgłoszeniem prosimy przedstawić dokument potwierdzający tożsamość.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Gielniów /-/ Aneta Raczyńska

Materiały

Zawiadomienie
ZAWIADOMIENIE​_​_2024​_r​_50​_lat.pdf 0.11MB
Zgłoszenie
zgłoszenie.docx 0.01MB
{"register":{"columns":[]}}