Dobre wieści dla mieszkańców Gminy Gielniów!
W dniu 09.07.2025 r. zostały podpisane dwie umowy pomiędzy Gminą Gielniów a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Dzięki przyznanym dotacjom zrealizujemy dwa ważne zadania:
"Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Gielniów" – kwota dotacji: 30 000 zł
"Zakup zbiornika do transportu wody pitnej na potrzeby mieszkańców Gminy Gielniów" – kwota dotacji: 20 000 zł
Dziękujemy WFOŚiGW w Warszawie za wsparcie! To kolejne kroki w kierunku poprawy jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy![]()