W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zgłaszanie zmian w deklaracjach

Uprzejmie informuję, że wszelkie zmiany w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi dotyczące urodzeń, zgonów, sprzedaży, kupna mieszkania bądź nieruchomości, zameldowania, wymeldowania, nie zostają automatycznie, czyli z urzędu zapisywane w Państwa deklaracjach „śmieciowych”. Dotyczy również zdeklarowania posiadania przydomowego kompostownika.

komunikat

W związku z tym, wszystkie w/w  sytuacje, należy zgłaszać poprzez przedłożenie zmiany stosownej deklaracji. Zmian w deklaracjach należy dokonać w miesiącu, w którym nastąpiły wyżej wymienione  zmiany. Wypełniona deklarację należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Budzyń.

Deklarację można pobrać ze strony internetowej: www.budzyn.pl w zakładce Gospodarka odpadami – Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XVI/154/2020 Rady Gminy  z dnia 15.06.2020 roku, a także w Urzędzie Miasta i Gminy Budzyń mieszczącym się przy ul. Przemysłowej 16A w Budzyniu.