W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty wielkanocne w klasie trzeciej

15.04.2025

Dzieci z klasy 3 pozują do zdjęcia trzymając w rękach zrobione ozdoby wielkanocne w postaci dużego jaja z pękniętą skorupką, wewnątrz którego znajduje się malutki kurczaczek. Po obu stronach grupy stoją panie prowadzące warsztaty.

W czasie, gdy natura budzi się do życia, a Święta Wielkanocne są tuż, tuż, nasza klasa stała się miejscem wyjątkowego spotkania. Za sprawą wielkanocnych warsztatów, dzieci z klasy trzeciej przeniosły się w świat tradycji, rękodzieła i wiosennej radości. Pod okiem pani Karoliny i pani Kingi z Koła Gospodyń Wiejskich w Nieprześni „Lawendowe Nuty” uczniowie i uczennice stworzyli unikatowe dekoracje na wielkanocny stół. Była to również doskonała okazja do nauki o wiosennych symbolach, do świętowania i zabawy. Paniom serdecznie dziękujemy, a wszystkim życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}