W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21.06.2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Dnia 21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, która miała miejsce w pobliskim kościele parafialnym. Był to czas refleksji i dziękczynienia za miniony rok szkolny, a także prośba o błogosławieństwo na czas wakacji.
Po Mszy Świętej wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie kontynuowano uroczystość. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu narodowego. Następnie, Pani Dyrektor Iwona Chacińska,  wygłosiła przemówienie, w którym podsumowała mijający rok szkolny, dziękując uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich trud i zaangażowanie. Swoje przemówienie wygłosił także Zastępcy Wójta Gminy Siedlce , pan Sławomir Jagiełło, który pogratulował uczniom ich osiągnięć.
 
Kolejnym, szczególnym momentem było ślubowanie klas VIII, które zakończyły swoją edukację w naszej szkole. Następnie odbyło się przekazanie sztandaru oraz wręczenie wyróżnień, nagród i listów gratulacyjnych przez Panią Dyrektor.
 
Po odprowadzeniu sztandaru uczniowie klasy III zaprezentowali program artystyczny, a następnie uczniowie klasy VIII przygotowali film podsumowujący ich lata spędzone w szkole oraz koncert życzeń, który był miłym akcentem podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły. Sprzęt audio i wideo wykorzystany podczas uroczystości pochodził z programu Laboratoria Przyszłości.  Na zakończenie akademii, uczniowie klasy VII pożegnali ósmoklasistów, życząc im sukcesów w dalszej edukacji.
 
Następnie wychowawcy rozdali w klasach świadectwa uczniom klas I-VIII.
Cała uroczystość była nie tylko okazją do podsumowania minionego roku szkolnego, ale także do wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów naszych uczniów.
 
W imieniu wszystkich uczniów klas ósmych dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji!
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości na naszej stronie internetowej oraz na profilu społecznościowym szkoły.
 
Tegoroczni absolwenci:
  1. Filip Chromiński
  2. Alan Lipiński
  3. Marta Łubkowska
  4. Jakub Ługowski
  5. Mateusz Łukasiuk
  6. Maksymilian Michalak
  7. Wiktor Seroczyński
  8. Szymon Skolimowski
  9. Zofia Soszyńska
  10. Michał Troć
 
red. A.G./fot. T.W./zam. M.L.
 
 

Zdjęcia (52)

{"register":{"columns":[]}}