W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Gier Planszowych

19.06.2024

Dzień Gier Planszowych

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Gier Planszowych! Wydarzenie miało miejsce w środę 19 czerwca i zgromadziło uczniów oraz nauczycieli, którzy wspólnie spędzili czas na zabawie i integracji. W trakcie dnia uczniowie mieli okazję zagrać w różnorodne gry planszowe – od klasycznych, takich jak "Warcaby" i "Monopoly", po nowoczesne tytuły strategiczne i logiczne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań. Celem Dnia Gier Planszowych było nie tylko dostarczenie uczniom rozrywki, ale również rozwijanie umiejętności społecznych, strategicznego myślenia oraz promowanie zdrowej rywalizacji i współpracy w grupie. Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę, a uczniowie chętnie uczestniczyli w rozgrywkach, dzieląc się śmiechem i emocjami.

Klasa II dodatkowo zaprezentowała pokaz mody letniej na boisku szkolnym a w "planszówki" grali na kocykach na świeżym powietrzu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia, oraz uczniom za ich aktywny udział.

Mamy nadzieję, że Dzień Gier Planszowych stanie się stałym punktem w kalendarzu szkolnych wydarzeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

 

 

red. T.W./zam. M.L.

Zdjęcia (23)

{"register":{"columns":[]}}