W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Akcja "Góra Grosza"

18.06.2024

"Góra Grosza"

Z radością informujemy, że nasza szkoła wzięła udział w tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Góra Grosza". Akcja, organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom, ma na celu zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

W tej edycji szczególną inicjatywą wykazały się klasy I oraz IV, które z dużym zaangażowaniem przystąpiły do zbierania monet. Dzięki ich wysiłkowi udało się zebrać 282,39 zł (klasa I - 243,46 zł a klasa IV - 38,93 zł) Kwota ta zostanie przekazana na cele charytatywne.

Aby docenić ich zaangażowanie klasy zostały nagrodzone: - klasa I wraz ze swoją wychowawczynią wybrała się na lody, - klasa IV cieszyła się tygodniem bez klasówek, kartkówek i zadawanych prac domowych w pierwszym tygodniu maja.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować uczniom klasy I i IV oraz ich wychowawcom za ich hojność i wsparcie. To dzięki Wam możemy razem przyczynić się do poprawy jakości życia wielu dzieci. Razem możemy więcej!

 

red. T.W./zam. M.L.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}