Wzmocnienie NGO
WYSTARTOWAŁA REKRUTACJA DO PROJEKTU "WZMOCNIENIE NGO" Termin składania wniosków: do 24 kwietnia 2025 r.
Zapraszamy organizacje pozarządowe z Łodzi oraz Subregionu II (powiaty: poddębicki, łęczycki, kutnowski, łowicki, zgierski, brzeziński, skierniewicki, m. Skierniewice) do udziału w programie Wzmocnienie NGO.
Projekt oferuje:
🔹 Pakiety rozwojowe o wartości nawet do 30 000 zł
🔹 Szkolenia, doradztwo specjalistyczne, audyty, strategia marketingowa, wsparcie prawne
🔹 Pomoc w tworzeniu sieci kontaktów i wdrażaniu nowych usług
🔹 Indywidualne Plany Rozwoju dla każdej organizacji
Projekt skierowany jest dla NGO działających statutowo m.in. w obszarach: integracji społecznej, edukacji, usług społecznych i zdrowotnych, ekonomii społecznej, aktywizacji zawodowej, równości płci i innych celów EFS+.
Jeśli spełniasz poniższe warunki i chcesz skorzystać z oferty projektu zgłoś się do nas:
✔ Siedziba w woj. łódzkim (Łódź lub Subregion II)
✔ Rejestracja w KRS (chyba że ustawa stanowi inaczej)
✔ Niezależność od władz publicznych
✔ Co najmniej 2 lata udokumentowanej działalności
✔ Gotowość do opracowania Indywidualnego Planu Rozwoju (IPR)
https://wsparciespoleczne.pl/projekty/capacity-building/
Skontaktuj się z nami:
wzmocnieniengo@wsparciespoleczne.pl
- Anna Niedźwiedź - aniedzwiedz@wsparciespoleczne.pl
- Katarzyna Niedzielska - kniedzielska@wsparciespoleczne.pl
Realizacja projektu:
Czerwiec – październik 2025
Lista rankingowa – 23 maja 2025