W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

105-lecie Policji Państwowej w Łodzi!

13 lipca 2024 r. przy Atlas Arenie w Łodzi, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zorganizowała piknik z okazji 105-lecia Policji Państwowej, w którym wzięliśmy udział wraz z Komendą Powiatową Policji w Kutnie.

105-lecie Policji w Łodzi
Wśród atrakcji pikniku ”Bezpieczne Wakacje z Mundurem” były: wystawa sprzętu służb mundurowych, miasteczko ruchu drogowego, gry i zabawy, wystawa radiowozów czy stoiska promocyjne jednostek powiatowych.
Ogromną atrakcją dla dzieci była możliwość pogłaskania psa służbowego KPP Kutno.
Zorganizowany został także bieg o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi na dystans 5 kilometrów oraz biegi dla dzieci na dystansach 1000 i 500 metrów.
 
Nie mogło zabraknąć również konkursów organizowanych przez mł. asp. Darię Olczyk i mł. asp. Katarzynę Wasiak, w których nagrodami były gadżety promujące Powiat Kutnowski.
 
- Piknik zgromadził mnóstwo osób, a przygotowane atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Podczas pikniku rozdawaliśmy elementy odblaskowe, by nasi milusińscy byli bezpieczni w czasie wakacji. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest dla nas priorytetem. Bardzo się cieszę, że jako Powiat mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. – mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}