35 lat na straży naszego bezpieczeństwa - Wojewódzkie Obchody powołania Straży Granicznej
Wspólnie z Warmińsko-Mazurskim Oddziałem Straży Granicznej świętowaliśmy w Gołdapi jubileusz 35-lecia powołania Straży Granicznej. Ponad trzy dekady nieustannej gotowości, aby chronić granic naszej Ojczyzny.
Uroczystość była doskonałą okazją, aby podziękować tym, którzy codziennie, bez względu na porę dnia i warunki atmosferyczne, dbają o nasz spokój. Podczas apelu wręczono awanse na wyższe stopnie, odznaczenia i wyróżnienia. To dowód uznania za odwagę i rzetelną służbę. Gratulujemy!
Wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym raz jeszcze życzymy, aby ta niełatwa służba dawała siłę i poczucie, że za każdym Waszym krokiem stoi szacunek i wsparcie nas wszystkich.
Zdjęcia (15)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.