W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

35 lat na straży naszego bezpieczeństwa - Wojewódzkie Obchody powołania Straży Granicznej

Wspólnie z Warmińsko-Mazurskim Oddziałem Straży Granicznej świętowaliśmy w Gołdapi jubileusz 35-lecia powołania Straży Granicznej. Ponad trzy dekady nieustannej gotowości, aby chronić granic naszej Ojczyzny.

Wojewódzkie Obchody Jubileuszu 35-lecia powołania Straży Granicznej

Uroczystość była doskonałą okazją, aby podziękować tym, którzy codziennie, bez względu na porę dnia i warunki atmosferyczne, dbają o nasz spokój. Podczas apelu wręczono awanse na wyższe stopnie, odznaczenia i wyróżnienia. To dowód uznania za odwagę i rzetelną służbę. Gratulujemy!

Wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym raz jeszcze życzymy, aby ta niełatwa służba dawała siłę i poczucie, że za każdym Waszym krokiem stoi szacunek i wsparcie nas wszystkich.

Zdjęcia (15)

{"register":{"columns":[]}}