W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie do udziału w warsztatach dla dobrych rodziców

03.10.2023

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach  rodziców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności wychowawcze, by m.in. lepiej radzić sobie z problemowymi zachowaniami dzieci/nastolatków, usprawnić życie domowe, polepszyć relacje z dziećmi/nastolatkami

Warsztaty obejmują 12-14 spotkań dwugodzinnych, zakładają natychmiastowe wprowadzanie omawianych treści w życie, umożliwiają wymianę doświadczeń i konsultacje w sprawach budzących wątpliwości.

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w środę w godz. 16-18. Startujemy na przełomie października i listopada. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie udziału w sekretariacie Poradni.

Warsztaty prowadzą: Anna Kowalska – psycholog, Justyna Samojlik – pedagog.

{"register":{"columns":[]}}