W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne /dla sześciolatków, uczniów klas I-III szkoły podstawowej, uczniów z dysleksją z klas IV-VIII

Zapraszamy uczniów z trudnościami w czytaniu i pisaniu na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. W trakcie spotkań usprawniane będą funkcje percepcyjno-motoryczne (percepcja wzrokowa i słuchowa oraz sprawność graficzna) oraz rozwijane podstawowe techniki szkolne (czytanie i pisanie).

W zależności od ilości zgłoszeń i potrzeb uczniów organizowane będą zajęcia indywidualne lub grupowe. Zajęcia odbywają się systematycznie w ciągu roku szkolnego raz w tygodniu – trwają 50 minut. Grupa liczy maksymalnie 5 osób. Rodzice mają możliwość uczestniczyć w zajęciach otwartych.

Warsztaty prowadzą:

{"register":{"columns":[]}}