W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie do wspólnej kampanii przeciw przemocy domowej

napis stop przemocy domowej z grafiką dłoni na znak sprzeciwu

"Widzę - Reaguję - Pomagam"

W środę 27 marca  2023 roku Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach, Ośrodki Pomocy Społecznej, dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach oraz Członkowie Stowarzyszenia BARTOSZ planują na terenie Proszowic przeprowadzić kolejną kampanię społeczną, która nosi nazwę "Widzę - Reaguję - Pomagam" i związana jest z podnoszeniem świadomości, jak również uwrażliwieniem społeczności lokalnej w zakresie działań na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej.

Celem kampanii jest apelowanie o reagowanie na agresję, szczególnie w relacjach rodzinnych. Świadkowie przemocy, to często te osoby, które mogą przerwać tą trudną sytuację osób, które doznają przemocy, w „zaciszu domowym”. Zgłoszenie świadka, nawet anonimowe do instytucji, może zapoczątkować tzw. wychodzenie z przemocy osoby krzywdzonej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej KAMPANII.

 

Tel: 517-847-661 – PCPR W PROSZOWICACH

DLA OSÓB ZGŁASZAJĄCYCH PRZEMOC ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ .

TEL: 604-931-160 - CAŁODOBOWY TELEFON INTERWENCYJNY W PCPR W PROSZOWICACH.

{"register":{"columns":[]}}