W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szkolenie- Standardy ochrony małoletnich

W dniu 17 czerwca 2024r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach zorganizowało szkolenie dot. Standardów ochrony małoletnich. W szkoleniu wzięli udział pracownicy PCPR w Proszowicach, rodziny zastępcze, prowadzący rodzinny dom dziecka, pracownicy GOPS w Koniuszy, MGOPS w Nowym Brzesku i MGOPS w Koszycach. Prowadzącą szkolenie była Pani Iwona Wiśniewska dyrektora Specjalistycznego  Ośrodka  Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej w Krakowie.

Standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które pomagają tworzyć bezpieczne i przyjazne środowisko w instytucjach i innych miejscach działających na rzecz dzieci. Głównym celem jest zapewnienie ochrony przed krzywdzeniem oraz wspieranie rozwoju dzieci w środowisku, które jest dla nich bezpieczne.

Bezpieczeństwo dzieci to priorytet wszelkich działań Dziecko powinno być traktowane z szacunkiem, a jego potrzeby powinny być wysłuchane i uwzględnione.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}