W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Lusławicach

zdjęcia rodzinne

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach w ramach prowadzonej kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze zaprasza osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodziny zastępczej na wspólne świętowanie Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Lusławicach. Uczestnicy będą mogli m.in. wysłuchać koncertu Dziewczęcego Chóru Katedralnego PUALLAE ORANTES oraz zwiedzić ogrody Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego.

W wydarzeniu uczestniczyć będą rodziny zastępcze z terenu czterech powiatów województwa małopolskiego. Będzie to okazja do spotkania i rozmów z rodzinami zastępczymi, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami zainteresowanymi pełnieniem funkcji rodzica zastępczego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 czerwca 2024r. w godz. od 10.30 do 18.00, organizator zapewnia transport oraz bezpłatny wstęp. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie uczestnictwa w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach, ul. 3 Maja 72, 32-100 Proszowice, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 czerwca 2024r. 

Szczegółowe informacje, jak zostać rodziną zastępczą znajdą Państwo na stronie PCPR:

Materiały

https://samorzad.gov.pl/web/pcpr-proszowice/kandydaci-na-rodziny-zastepcze

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}