W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

6 grudnia - kampania społeczna przeciw przemocy

napis stop przemocy domowej z grafiką dłoni na znak sprzeciwu

W środę 6 grudnia 2023 roku Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach, Ośrodki Pomocy Społecznej, dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach oraz Członkowie Stowarzyszenia BARTOSZ planują na terenie Proszowic przeprowadzić kolejną kampanię społeczną związaną z przeciwdziałaniem przemocy domowej.

 

Celem kampanii jest podnoszenie świadomości mieszkańców naszego powiatu, jak również uwrażliwienie naszej społeczności lokalnej na temat przemocy „w zaciszu domowym”. Reagowanie na wszelkie przejawy zachowań przemocowych wobec bliskich jest niezmiernie ważne, w szczególności jeżeli chodzi o krzywdzenie dziecka. Bądź uważny na zagrożenie dobra dziecka. Twoja reakcja, to także szansa dla rodzica by się zmienił… W innym przypadku przemoc może eskalować i w coraz większym stopniu zagrażać bezpieczeństwu i prawidłowemu rozwojowi dziecka.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej KAMPANII.

517-847-661 – PCPR W PROSZOWICACH

604-931-160 CAŁODOBOWY TELEFON INFORMACYJNO – INTERWENCYJNY PCPR W PROSZOWICACH

{"register":{"columns":[]}}