W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Struktura organizacyjna

Dyrektor
Marta Znyk

24 355-47-52
m.znyk@pcprkutno.pl

Zastępca dyrektora
z siedzibą w Kutnie, przy ul. Wyszyńskiego 13
Monika Marciniak
24 355-90-85
marciniakm@pcprkutno.pl
 
Radca Prawny
Klaudia Milczarek
24 355-47-50
Dział Organizacyjno – Administracyjny

Starszy referent
Ewa Dolecińska
24 355-47-50
sekretariat@pcprkutno.pl

Starszy inspektor
Renata Kolasińska
24 361-68-17
kadry@pcprkutno.pl

Inspektor
Krystian Marzec

24 355-47-90
promocja@pcprkutno.pl

Referent
Edyta Traczyk

24 355-47-90
traczyke@pcprkutno.pl

Dział Finansowy

Główny księgowy
Beata Pawłowska

24 352-04-13
beatapawlowska@pcprkutno.pl

Główny specjalista
Joanna Wawrzyniak

24 352-04-13
j.wawrzyniak@pcprkutno.pl

Starszy księgowy
Aleksandra Krokos

24 352-04-13
ksiegowosc@pcprkutno.pl

Specjalista
Agnieszka Tuwalska-Maciaszek

24 361-68-17
a.maciaszek@pcprkutno.pl

Pomoc administracyjna
Marta Dudkiewicz

24 352-04-13

Dział Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Specjalista pracy socjalnej
Marta Kowalska
24 361 68 16
m.kowalska@pcprkutno.pl

 

Starszy specjalista pracy z rodziną
Anita Ozimińska

24 352-04-18
a.oziminska@pcprkutno.pl

Aspirant pracy socjalnej
Sylwia Zawlik

24 352-04-19

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Monika Arkuszewska

24 352-04-19
m.arkuszewska@pcprkutno.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Monika Zielińska

24 352-04-19
m.zielinska@pcprkutno.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Edyta Smolewska

24 352-04-19

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Anna Pietrkiewicz

24 352-04-19

Psycholog
Magdalena Wasielewska

24 352-04-17
 

Dział Pomocy Rodzinie i Świadczeń

Inspektor
Beata Florczak

24 352-04-10
b.florczak@pcprkutno.pl

Starszy specjalista pracy socjalnej
Joanna Seweryn

24 352-04-11
pomocspoleczna@pcprkutno.pl

Samodzielny referent
Kamila Szerszeń

24 352-04-11
kamilaszerszen@pcprkutno.pl

Specjalista
Anna Czupryniak

24 352-04-16
a.czupryniak@pcprkutno.pl

Dział ds. Osób Niepełnosprawnych

ul. Wyszyńskiego 13
99-301 Kutno

Inspektor
Małgorzata Zielińska

24 361-68-15
rehabilitacja@pcprkutno.pl

Inspektor
Aleksandra Tybińkowska

24 361-68-14
a.tybinkowska@pcprkutno.pl

Inspektor
Sylwia Kułakowska

24 361-68-14
s.kulakowska@pcprkutno.pl

Punkt Interwencji Kryzysowej

ul. Oporowska 27
99-300 Kutno
608 581 544
e-mail: poik@pcprkutno.pl

Specjalista pracy socjalnej
Przedwojska Monika

Psycholog
Monika Marciniak

Psycholog
Iwetta Majewska

Psycholog
Magdalena Wierzchowska

Pedagog
Katarzyna Olejnik

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

ul. Wyszyńskiego 13
99-301 Kutno
24 355-90-82, 24 357-41-80
e-mail: orzecznictwo@pcprkutno.pl

Przewodniczący Zespołu
Wioletta Witczak

24 355-90-81

Sekretarz
Dorota Wiosetek

24 355-90-82

Referent
Dariusz Wojciechowski

24 355-90-82

Pomoc administracyjna
Marta Pietrzak

24 355-90-82

Pomoc administracyjna
Aleksandra Mogielska

24 355-90-82

Pomoc administracyjna
Patryk Dzięgielewski

24 355-90-82

{"register":{"columns":[]}}