W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

II Powiatowa Konferencja „Stop Przemocy”

24.11.2023

Program II Powiatowej Konferencji „Stop Przemocy”, która odbędzie się w dniu 24 listopada 2023 r. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie ul. Oporowska 7

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w II Powiatowej Konferencji „Stop Przemocy”, która odbędzie się w dniu 24 listopada 2023 r. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie ul. Oporowska 7.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematem, w szczególności osób odpowiedzialnych za realizację zadań wynikających z ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej, np. członków zespołów interdyscyplinarnych i grup diagnostyczno-pomocowych, instytucji i organizacji pozarządowych zajmujących się problemem przemocy, funkcjonariuszy Policji i Służby Więziennej, pedagogów szkolnych, kierowników ośrodków pomocy społecznej, pracowników socjalnych, asystentów rodziny, kuratorów zawodowych.

Konferencja jest bezpłatna

W załączeniu program konferencji.

 

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 608 581 544, 24 355 47 50 lub pisząc wiadomość na adres e-mail: poik@pcprkutno.pl

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}