W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki

Dzień Kolorowej Skarpetki - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa - kolorowe zdjęcie przedstawiające 6 stóp ubranych w różnorodne skarpetki

Dzień Kolorowej SkarpetkiŚwiatowy Dzień Zespołu Downa

jest to dzień zwrócenia szczególnej uwagi na potrzeby osób z zespołem Downa
Zachęcamy do
👉 założenia dwóch różnych skarpetek, aby wyrazić wsparcie i akceptację dla osób z Zespołem Downa.
Następnie:
📸 Zrób fotkę swoich stóp w różnokolorowych skarpetkach
👉 pokaż w komentarzach 👆 fotkę,
👉udostępnij posta na swoim koncie, poproś znajomych o dołączenie fotki tak aby informacja o Dniu Kolorowej Skarpetki dotarła do jak największej ilości osób.
ℹ️
Ideą tego święta jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na osoby z zespołem Downa i ich potrzeby, zwiększenie świadomości o chorobie oraz promowanie praw osób z zespołem Downa do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym.
Symbolem Zespołu Downa są kolorowe skarpetki będące synonimem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z zespołem Downa.
Przyłącz się!❤️ 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}