W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

REKRUTACJA DO PROJEKTU "KU SAMODZIELNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI"

15.05.2024

Projekt Ku samodzielności

Rekrutacja do Projektu "KU SAMODZIELNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI"

Fundacja Szansa - Jesteśmy Razem ogłasza, że otwiera rekrutację do ogólnopolskiego projektu finansowanego ze środków PFRON - "KU SAMODZIELNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI".

Dla kogo jest ten projekt?

Projekt jest skierowany do osób z dysfunkcją wzroku, zarówno niewidomych, jak i słabowidzących, włącznie z niepełnoletnimi, posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

 Co oferują w ramach projektu?

Różnorodne i ciekawe formy nowoczesnej tyflorehabilitacji, które mają na celu wsparcie w codziennym funkcjonowaniu, rozwijanie umiejętności oraz integrację społeczną, m.in.: zajęcia i konsultacje z tyflospecjalistami oraz zajęcia z ekspertami w ramach modułów takich jak Kuchnia, Zdrowie, TYFLOSport, TYFLOInformatyka, TYFLOEdukacja, TYFLOTurystyka.

 Jak się zgłosić?

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą skontaktować się z Biurem Regionalnym Fundacji Szansa - Jesteśmy Razem w jeden z następujących sposobów:

Rekrutacja trwa do 31 maja 2024 r.

Zachęcamy do udziału i wspólnego tworzenia środowiska bardziej dostępnego i inkluzywnego dla osób z dysfunkcją wzroku.

 

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}