W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

OSP Maruszów z nowym samochodem ratowniczo-gaśniczym!

28.06.2024

Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Maruszowie wzbogaciła się o nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy wraz z nowoczesnym wyposażeniem.

woz_OSP_Maruszow

Zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego był możliwy dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu II: "Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza", Działania 2.4: "Dostosowanie do zmian klimatu" programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Całkowita wartość projektu wyniosła 1 779 523,08 zł, z czego:

  • dofinansowanie z UE to 1 512 594,61 zł,
  • wkład własny Miasta i Gminy Lipsko 266 928,47 zł.

Nowy wóz spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które znacząco zwiększą możliwości ratownicze jednostki OSP Maruszów.

Zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego to ogromny krok naprzód w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców Maruszowa i okolic. Nowoczesny wóz znacząco zwiększy efektywność działań ratowniczych prowadzonych przez OSP Maruszów, a także przyczyni się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa pracy strażaków.

 

Galeria zdjęć FB

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}