W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

OSP - 2022 w Mieście i Gminie Lipsko

13.10.2022

W dniu 13 października 2022 r., w Urzędzie Miasta i Gminy Lipsko odbyło się uroczyste przekazanie umundurowania bojowego dla jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Lipsko.

Na zdjęciu widzimy ujęcie z sali konferencyjnej gdzie odbywa się uroczyste przekazanie mundurów dla OSP z terenu Miasta i gminy Lipsko.

Umundurowanie trafiło do OSP w Krępie Kościelnej, Maruszowie, Woli Soleckiej, Długowoli i Lipsku. Realizacja zadania była możliwa dzięki dotacji budżetu Województwa Mazowieckiego dla Miasta i Gminy Lipsko w wysokości 19 950 zł. Samorząd Miasta i Gminy Lipsko przeznaczył na ten cel kolejne 19 950 zł.

Serdecznie dziękujemy Radnym Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Zarządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie.

W uroczystym przekazaniu strojów uczestniczyli Pan Rafał Rajkowski Wice Marszałek Województwa Mazowieckiego, Jacek Wielorański Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko, Marcin Lenart - Przewodniczący Rady Miejskiej w Lipsku, Jan Cyran - Komendant Miejsko Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych w Lipsku oraz prezesi i druhowie OSP z terenu Miasta i Gminy Lipsko.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}