W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolejny wspaniały jubileusz par małżeńskich

20.03.2024

W dniu 20 marca 2024 r. o godz. 12 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Lipsku odbyła się wspaniała uroczystość wręczenia Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, dla 36 par z naszej gminy które przeżyły wspólnie w małżeństwie pięćdziesiąt i więcej lat.

50lecie-medale.

W uroczystości uczestniczyło 21 par. Są to Państwo Teresa i Bogdan Borkowscy, Bożena i Marian Burdon, Marianna i Jan Burek, Stanisława i Kazimierz Cyran, Krystyna i Edward Dudek, Stanisława i Jan Dygas, Halina i Zbigniew Gawlik, Jadwiga i Stanisław Jaśkiewicz, Jadwiga i Wacław Kozieł, Anna i Jan Krygier, Alicja i Kazimierz Lasota, Krystyna i Wiesław Niedziela, Bogusława i Krzysztof Pastuszkiewicz, Irena i Waldemar Pluta, Halina i Roman Pyrka, Danuta i Wacław Skrzek, Danuta i Wacław Soboń, Halina Mieczysław Stępień, Ewa i Leszek Szymańczak, Janina i Wiesław Wilk, Barbara i Tadeusz Zychowicz. Dekoracji w imieniu głowy państwa dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Jacek Wielorański wraz z Sekretarzem Miasta i Gminy Arturem Dygas.
 
Galeria z uroczystości.

{"register":{"columns":[]}}