W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o wyborze oferty na przygotowanie i dowożenie gorących posiłków dla dzieci w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” uczęszczających do szkół na terenie Gminy Augustów w roku 2024.

25.01.2024

Na zdjęciu widoczne są dwie osoby. Osoby te są ubrane formalnie; jedna w jasnej spódnicy i ciemnej marynarce, druga w ciemnym garniturze trzyma dokumenty. Zdjęcie zostało wykonane w jasnym, nowoczesnym wnętrzu z dużą ilością światła naturalnego. Po prawej stronie obrazu na białym tle widnieje duży napis “Informacja”.

W odpowiedzi na złożone zapytanie ofertowe na przygotowanie i dowożenie gorących posiłków dla dzieci w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” uczęszczających do szkół na terenie Gminy Augustów w roku 2024 w wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.

 

 

Kierownik

Katarzyna Rzepnicka

 

{"register":{"columns":[]}}