W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Kadra

Nadrzędnym celem w pracy każdej nauczycielki jest szczęście i uśmiech dziecka oraz troska o jego prawidłowy rozwój. Zadaniem naszych nauczycielek jest odkrycie mocnych stron każdego dziecka, indywidualizacja pracy oraz rozwijanie zdolności i zainteresowań swoich wychowanków. Sprawiamy, by każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu był miłym, radosnym i niezapomnianym przeżyciem dla każdego dziecka.

Wszystkie nauczycielki pracują nad rozwijaniem i doskonaleniem dziecięcych kompetencji w zakresie umożliwiającym osiągnięcie przez wychowanków gotowości szkolnej. W pracy wychowawczej i dydaktycznej preferuje się otwarty styl i aktywne metody nauczania, nauczycielki tworzą sytuacje edukacyjne, które dodatnio korelują z potrzebami dzieci i wyzwalają ich potencjał twórczy. Cała kadra dba o własne doskonalenie zawodowe i podnoszenie jakości pracy przedszkola. Nauczycielki systematycznie korzystają z oferty dokształcania i doskonalenia zawodowego poprzez udział w różnorodnych warsztatach, kursach, zajęciach otwartych. Realizacja procesu edukacyjnego w naszej placówce ma na celu stworzenie optymalnych warunków wychowawczych oraz wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju zgodnie z wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi każdego wychowanka. 

Naczelną zasadą naszych działań jest traktowanie dziecka jako niepowtarzalnej osobowości mającej prawo do rozwoju w swoim indywidualnym tempie i czasie, a rolą nauczyciela - wspomaganie tego rozwoju.

Dyrektor przedszkola 
mgr Bożena Kloc 
Nauczyciel dyplomowany 
Dyrektor Gminnego Przedszkola od 01.09.2019 r. 

Dorota Stepaniuk 
Nauczyciel mianowany 

mgr Sylwia Radko 
Nauczyciel dyplomowany

mgr Dominika Niewiadomska
Nauczyciel początkujący

mgr Aneta Ostrowska
Nauczyciel początkujący

mgr Marta Spadło
Nauczyciel początkujący

mgr Joanna Fiodor
Nauczyciel początkujący

mgr Klaudia Miszczuk
Nauczyciel początkujący

mgr Karolina Kot
Nauczyciel początkujący

Nauczyciel religii: 
mgr Emil Skrobowski
Nauczyciel początkujący

Pracownicy obsługi:
Marzena Skrochocka 

Pracownicy kuchni: 
Aneta Stępniak-Świątek - kucharka

{"register":{"columns":[]}}