W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na spotkanie "Tadeusz Różewicz -To co zostało z nienapisanej książki o Norwidzie"

W ramach obchodów 200. rocznicy urodzin Cypriana Norwida "Ziemia Norwida wczoraj i dziś" Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie zaprasza na spotkanie z prof. Grażyną Halkiewicz-Sojak
pt. "Tadeusz Różewicz -'To co zostało z nienapisanej książki o Norwidzie' " prowadzący dr Karol Samsel,
a następnie spektakl muzyczno-dramatyczny pt.
"Sufit i podłoga" w reżyserii dr Anny Kękuś. Pałac w Dębinkach, ul. Pałacowa 7, Gmina Zabrodzie 24 lipca 2021 g.16:00

W ramach obchodów 200. rocznicy urodzin Cypriana Norwida "Ziemia Norwida wczoraj i dziś" Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie zaprasza na spotkanie z prof. Grażyną Halkiewicz-Sojak pt. "Tadeusz Różewicz -'To co zostało z nienapisanej książki o Norwidzie' " prowadzący dr Karol Samsel, a następnie spektakl muzyczno-dramatyczny pt. "Sufit i podłoga" w reżyserii dr Anny Kękuś.

Pałac w Dębinkach, ul. Pałacowa 7, Gmina Zabrodzie 24 lipca 2021 g.16:00

Zdjęcia (1)