W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zajęcia feryjne pod nazwą "Pomysłowy Konstruktor"

Zajęcia feryjne Pomysłowy Konstruktor

W ramach zajęć feryjnych pod nazwą Pomysłowy Konstruktor dzieciaki mogły dać upust wyobraźni budując: park jurajski z pełną infrastrukturą. Musieli stworzyć dżunglę z wodospadem i wulkanem, hotele, autokar wycieczkowy, sklepiki z pamiątkami i komfortowe zagrody dla zwierząt. Żeby to wszystko powstało niezbędny okazał się sprzęt do budowy parku w tym przypadku był to żuraw wieżowy - konstrukcja z silnikiem.

Kolejnego dnia uczestnicy zajęć budowali wirówkę przeciążeniową z mechanizmem, bo  

każdy pilot Boeinga 737 czy samolotu akrobacyjnego i każdy pilot retro dwupłatowca, musi przez to przejść by sprawdzić, czy podoła testom przeciążeniowym, rygorystycznym badaniom medycznym i szkoleniu na symulatorze lotów.

Formuła 1 to kolejny temat zajęć. Tym razem należało zbudować prawdziwy tor wyścigowy, bolid z silnikiem, stanowiska dla komentatorów radiowych i TV czy dodatkowe lokum np. budkę z hot-dogami. Każdy dzień zajęć był podsumowywany bardzo lubianym przez dzieci blokiem animacyjnym, składającym się z zabaw rekreacyjnych. 

Zdjęcia (21)

{"register":{"columns":[]}}