W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Utrudnienia w ruchu w dniach 25-28 czerwca

Mapa z zaznaczonym odcinkiem drogi i rondem na czerwono

W dniach od 25 czerwca (wtorek) od godz. 18:00 do 26 czerwca (środa) do końca dnia będzie zamknięty odcinek ul. Wł. St. Reymonta od ronda w Zabrodziu do przejazdu kolejowego. Nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu z przyległych posesji i ulic. Prosimy o wcześniejsze przeparkowanie pojazdów. Rondo przy Szkole Podstawowej w tych dniach będzie przejezdne.


W dniach 27-28 czerwca (czwartek-piątek) będzie zamknięty całkowicie ruch na rondzie w Zabrodziu (przy Szkole Podstawowej). Należy korzystać z wyznaczonych objazdów. Odcinek drogi od przejazdu kolejowego do ronda będzie przejezdny. W wyznaczonych dniach będzie wylewana ostatnia warstwa masy asfaltowej.

 

{"register":{"columns":[]}}