W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Przed chwilą zakończyło się spotkanie z przedstawicielami Powiatu Wyszkowskiego oraz z wykonawcą przebudowy drogi powiatowej Zabrodzie – Adelin. Poinformowano nas, że dzisiaj w godzinach popołudniowych zostanie udrożniony doraźny przejazd od strony ulicy Starowiejskiej. O konieczności ponownego zamknięcia tego przejazdu zostaniemy poinformowani
z kilkudniowym wyprzedzeniem, jednak ma ono nastąpić dopiero po osiągnięciu odpowiedniej wilgotności podbudowy, co uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Na bieżąco przekazujemy zarówno inwestorowi, jak i wykonawcy zgłoszenia o wielkich uciążliwościach dla mieszkańców, związanych z realizacją tej inwestycji.

{"register":{"columns":[]}}