W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 1 przejściu dla pieszych w Mostówce na ul. Kolejowej na drodze nr 440604W

Biało czerwona flaga polski a obok godło: orzeł w koronie na czerwonym tle

Zadanie pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 1 przejściu dla pieszych w Mostówce na ul. Kolejowej na drodze nr 440604W”  zostało zrealizowane z państwowego funduszu celowego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W dniu 22 grudnia 2021 roku podpisano umowę z Wojewodą Mazowieckim na dofinansowanie zadania pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 1 przejściu dla pieszych w Mostówce na ul. Kolejowej na drodze nr 440604W”.

W dniu 30.06.2022r. dokonano odbioru końcowego realizacji zadania . Wykonawca robót Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk z siedzibą : Kacice 76, 06-100 Pułtusk,

W ramach zadania wybudowano wyniesione przejście dla pieszych wraz z odcinkiem chodnika na ulicy Kolejowej w Mostówce. Chodnik o szerokości 2 m , długości 64,48mb. Na długości chodnika przylegającego do jezdni wykonano obramowanie krawężnikiem drogowym.  W obrębie przejścia zamontowano dwa słupy oświetleniowe  wraz z oprawami w technologii LED. Wykonano  dwa znaki  pionowe aktywne D6 z lampami LED.  

DOFINANSOWANIE: 84 000,00 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ:  142 033,29zł.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}