W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podpisanie umów z Województwem Mazowieckim

Osiem osób stoi na tle czerwonej ścianki z napisami Mazowsze. Trzymają trzy duże kartony z kwotami 300000 zł, 164000 zł oraz 49500 zł

W dniu 15 lipca 2022r.  w Sypniewie odbyło się podpisanie umów pomiędzy Województwem Mazowieckim reprezentowanym przez Zarząd Województwa Mazowieckiego  w imieniu którego umowy podpisały Członkinie Zarządu p. Janina Ewa Orzełowska oraz p. Elżbieta Lanc a Gminą Zabrodzie w imieniu której umowy podpisały p. Elżbieta Jurczyk – Sekretarz Gminy oraz p. Wiesława Dąbrowska  - Skarbnik.

Podpisaliśmy umowy:

  • Umowa o udzielenie dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego  w wysokości 164 000,00 zł na realizację zadania „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Podgać – etap II” polegającego na wykonaniu nawierzchni z betonu asfaltowego na powierzchni 3272,40m2 i długości 628m.
  • Umowę o udzielenie pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą „Modernizacja ogólnodostępnej sali sportowej w Zabrodziu” w ramach Mazowieckiego  Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2022” w kwocie 300 000,00 zł.
  • Umowę pomoc finansową w formie dotacji celowej na dofinansowanie zakupu wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabrodziu w kwocie 20 000,00 zł.
  • Umowę pomoc finansową w formie dotacji celowej na remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabrodziu w kwocie 29 500,00 zł.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}