W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

OGŁOSZENIE O NABORZE STAŻYSTY/STAŻYSTKI

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie w uścisku powitalnym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem teczki napis Staż

Wójt Gminy Zabrodzie  zaprasza do składania ofert na odbycie stażu organizowanego za pośrednictwem Urzędu Pracy na stanowisku „pracownik biurowy”.

Miejsce wykonania stażu: Urząd Gminy w Zabrodziu ul. Wł. St. Reymonta 51 07-230 Zabrodzie

Czas trwania stażu: co najmniej 6 miesięcy

Wymagania:

  • zarejestrowanie lub możliwość zarejestrowania w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wyszkowie jako osoby bezrobotne,
  • zameldowanie na terenie wsi.

Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie CV na adres urzad@zabrodzie.pl w tytule wiadomości „Staż Urząd Pracy”  lub  dostarczenie dokumentu do siedziby Urzędu Gminy na adres: ul. Wł. St. Reymonta 51 07-230 Zabrodzie - kancelaria Urzędu pok. Nr 2 w terminie do 29.05.2023r.

W celu uzyskania informacji o ofercie proszę o kontakt pod nr tel.: 296423173, 296423163

Wymagane CV powinno być opatrzone podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wyrażenie zgody domniema się w sytuacji przesłania danych w  szerszym zakresie  niż wynika to z ogłoszenia o naborze.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wójt Gminy Zabrodzie. Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest na stronie internetowej www.zabrodzie.pl zakładka RODO oraz w siedzibie Urzędu Gminy przy ul. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie.

{"register":{"columns":[]}}