W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

OGŁOSZENIE O NABORZE STAŻYSTY/STAŻYSTKI

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Adelinie zaprasza do składania ofert na odbycie stażu organizowanego przez Urząd Pracy na stanowisku „woźny/woźna”

Miejsce wykonania stażu: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adelinie Adelin 46 07-230 Zabrodzie  

Czas trwania stażu: co najmniej 6 miesięcy

Wymagania:

  • wiek: powyżej 18 roku życia
  • wykształcenie min. podstawowe
  • sprawność fizyczna

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 601142787 wiadomość e-mail: pspadelin@wp.pl w tytule wiadomości: „zgłoszenie na staż”  w celu uzyskania szerszych informacji i zgłoszenia swojej kandydatury.

Do udziału w naborze zapraszamy również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego.

Termin zgłoszeń upływa: 23.08.2022r.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w tym procesie rekrutacyjnym jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adelinie Adelin 46 07-230 Zabrodzie. Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest na stronie internetowej zakładka RODO oraz w siedzibie jednostki.

{"register":{"columns":[]}}