W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat

czyste pow.

Informujemy, że z Urzędem Gminy Zabrodzie nie są powiązane żadne firmy zewnętrzne, które oferują mieszkańcom usługi termomodernizacji budynków, czy też usługi wymiany źródeł ciepła.

Przypominamy, że zgodnie z zasadami Programu Czyste Powietrze, Beneficjent dokonuje wyboru wykonawcy/ców realizujących usługi, dostawy, roboty budowlane w ramach przedsięwzięcia na własne ryzyko.

 Apelujmy do Państwa o rozważne podejmowanie decyzji o podjęciu współpracy z firmą.

Oferty składane przez firmy wyglądają bardzo atrakcyjnie, jednakże często nie zawierają pełnych informacji o zasadach i warunkach jakie należy spełnić, aby uzyskać obiecywane dofinansowanie. Ważne jest, aby decyzje o zawarciu umowy z potencjalnymi wykonawcami były podejmowane bez nacisku i bez pośpiechu, z możliwością przemyślenia i konsultacji.

Szczegółowe informacje nt. dofinansowania z Programu Czyste Powietrze można uzyskać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Urzędzie Gminy w Zabrodziu (II p. pok. 15) oraz na stronie internetowej http://www.czystepowietrze.gov.pl/.

{"register":{"columns":[]}}